25 بهمن 1396

اردوی سیاحتی زیارتی مشهد مقدس ویژه پایه دهم و یازدهم

مولف: حمید صادق بیگی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

پس از رحلت حضرت ثامن الائمه مولا علی بن موسی الرضا علیه اسلام اردوی زیارتی مشهد مقدس در تاریخ چهارم بهمن ماه 1396 از ساعت 20 آغاز شد و دانش آموزان پس از تجمع در دبیرستان با اتوبوس به سمت راه آهن حرکت کردند.

قطار غدیر در ساعت 22:30 شب به حرکت درآمد و در ساعت 9 صبح به مشهد مقدس رسید.

اسکان در مجموعه اقامتی کرامت (سالن اردویی تخت دار)، زیارت اول و عرض سلام و احترام محضر امام رضا علیه السلام، صرف نهار، استفاده از مجموعه سرزمین آفتاب و خرید از مجتمع الماس شرق برنامه های روز پنج شنبه 5/11/96 بود.

اقامه نماز صبح در حرم مطهر با حضور تعدادی از دانش آموزان، استراحت و صرف صبحانه، آشنایی با اماکن حرم مطهر، شرکت در نماز جمعه، صرف نهار، استراحت، بازی گروهی اقامه نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر، صرف شام و نیز استفاده از دو سانس سالن فوتسال شهید مصطفی خمینی مشهد،از برنامه های روز جمعه 6/11/96بود.

اقامه نماز صبح، زیارت تعدادی از دانش آموزان بعد از نماز صبح، صرف صبحانه، خرید از بازار مرکزی، استفاده از مجموعه فرهنگی بوستان زیارت، صرف نهار و زیارت وداع در حرم مطهر و حرکتبه سمت راه آهن جزو برنامه های روز شنبه 7/11/96 بود.

قطار غدیر در ساعت 17:40 از مشهد به راه افتاد و با تاخیر در ساعت 8:30 با توجه به بارش برف شدید در تهران به ایستگاه آخر رسید و دانش آموزان در صحت و سلامت کامل به مدرسه بازگشتند.            به امید توفیق زیارت دوباره و مجدد  

تعداد مشاهده (366)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اردوی سیاحتی زیارتی مشهد مقدس ویژه پایه دهم و یازدهم"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید