درج مطلب  
به نام خدا   

واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان سیدالشهدا(ع) در سال تحصیلی93-94عضو می پذیرد.
برای اطلاع از نحوه ثبت نام به رابطین کلاس ها و یا به واحد بسیج مدرسه مراجعه فرمایید.

معاونت پرورشی دبیرستان سیدالشهدا(ع)
   
  HTML  

به نام خدا   

واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان سیدالشهدا(ع) در سال تحصیلی92-93عضو می پذیرد.
برای اطلاع از نحوه ثبت نام به رابطین کلاس ها و یا به واحد بسیج مدرسه مراجعه فرمایید.

معاونت پرورشی دبیرستان سیدالشهدا(ع)

   
  گرامی داشت هفته بسیج  

«بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان گمنامي است كه پيروانش بر گلدسته‌هاي آن، اذان شهادت و رشادت سروده اند». امام خميني(ره)

همزمان با فرارسیدن هفته بسيج و به منظور پاسداشت قهرماني‌هاي بسيجيان سلحشور و بزرگداشت فرهنگ بسيج، ویژه‌نامه بسیج در سایت در قسمت ویژه نامه های مناسبتی قرار گرفت .

   
  دهه مبارک فجر:  

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسد شهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.
بهمن همیشه در راه است.....
فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد.
واحد بسیج دبیرستان سیدالشهداء(ع)

   
  بسیج:  
ه مناسبت شهادت سید مرتضی آوینی در جلسه حلقه صالحینی که روز چهارشنبه مورخ93/01/20برگزار گردید مقاله انفجار اطلاعت ایشون که به صورت فیلم درآمده بود به نمایش درآمد و معاون پرورشی،جناب آقای طه حسینی به صحبت پیرامون شخصیت ایشان پرداختند.
در انتها نیز کتاب های این شهید معرفی گردید تا دانش آموزان بتوانند از کتاب های ایشون که در کتابخانه موجود می باشد استفاده کنند.
شادی روح سید مرتضی آوینی و تمامی شهداء صلواتی بفرستیم...